17 Січня 2019 | 908

Благодійник з Німеччини перевірив використання допомоги у Кам’янці-Подільському

Вольфганг Понто – голова ГО «HOPE – we help children e.V.» відвідав Кам’янець-Подільський з робочим візитом. Його мета – оглянути застосування гуманітарної допомоги, яка була надана медичним закладам нашого міста у вигляді ліжок та іншого медичного інвентарю.

 2015 року я верше приїхав до України. За цей час відвідав її вже 45 разів. Наша громадська організація допомагає як медичним закладам, так і дитячим садочкам та школам, налагоджує міжнародні зв’язки між вищими навчальними закладами та підприємствами Німеччини, – зауважив голова громадської організації.

За три роки співпраці ГО «HOPE – we help children e.V.» передала Україні три тисячі тонн допомоги на два мільйони євро.

Так, за інформацією прес-служби міської ради, Кам’янець-Подільський отримав 35 дорослих і вісім дитячих багатофункціональних ліжок, комплекти медичних тумб до них, постільну білизну та рушники в перинатальний центр і 15 комплектів ліжок та тумб у відділення міської лікарні. Разом із тим з міського бюджету було також виділено кошти на придбання матраців до цих ліжок.

Радий, що все нами відправлене ваше місто отримало і використовує за призначенням. По можливості готові допомагати і надалі, – підсумував Вольфганг Понто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

38
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: