19 Квітня 2017 | 33214

Біометричний паспорт у Кам’янці-Подільському: де, коли і за скільки

З огляду на наближення безвізового режиму, коли для перетину кордонів потрібен буде біометричний паспорт, кам’янчани все частіше задаються питаннями:  де, коли і за скільки можна отримати біометричний паспорт.

Спробуємо відповісти на ці запитання.

ДЕ?

Отримати паспорт можна у Кам’янець-Подільському міському відділі державної міграційної служби України в Хмельницькій області, який знаходиться за адресою Князів Коріатовичів, 68. Як швидко знайти установу, читайте тут.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ?

Графік прийому документів на оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду закордон.

Середа – 9:00-13:00

Четвер – 9:00-13:00

П’ятниця – 9:00-13:00

Субота – 9:00-13:00

Видача паспортів

Субота – 13:45-16:45

Також зверніть увагу на  графік прийому документів на оформлення та видачу паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

Вівторок – 9:00-13:00

Середа – 13:45-17:45

Четвер – 13:45-17:45

П’ятниця – 13:45-17:45

Видача паспортів

Вівторок – 13:45-17:45

ВАРТІСТЬ?

Виготовлення біометричного паспорту обійдеться кам’янчанам у 557 грн. 32 коп. у разі оформлення протягом 20 робочих днів (маються на увазі саме робочі дні, тому не забудьте врахувати 8 вихідних днів). У разі термінового оформлення (протягом 7 робочих днів) сума адміністративного збору складає 810 грн. 32 коп.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ?

Для отримання біометричного паспорту необхідні: паспорт громадянина України (оригінал+копія), ідентифікаційний код (копія), закордонний паспорт за наявності та його ксерокопія (1 сторінка та сторінка з діючою візою, якщо така є), 10 аркушів паперу формату А4, квитанція про оплату.

ЧЕРГА?

«Активісти» у черзі можуть запропонувати вам внести своє прізвище у список, відповідно до якого і буде рухатись черга. Такий, від руки написаний список, ми побачили прикріпленим на вході у відділення. Проте самі люди стверджують, що це незручно, оскільки на руках часто опиняється декілька списків одночасно. Працівники Кам’янець-Подільського міського відділу державної міграційної служби радять займати «живу чергу», оскільки за дотримання черги по спискам не несуть жодної відповідальності.

ЯК ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ?

Телефон «Гарячої лінії» Державної міграційної служби України – 044-278-50-30

Телефон «Гарячої лінії» Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області – 0382 – 63-80-56

Нагадаємо, що являє собою біометричний паспорт

  • Біометричні паспорти почали видавати із січня 2015 р. Це державний документ, який має форму книжки, що складається з 32 сторінок, в обкладинку вбудований електронний чіп, на який записується інформація про власника (дані паспорту, оцифроване зображення обличчя, оцифрований підпис і відбитки вказівних пальців) .
  • Отримати біометричний паспорт можуть виключно громадяни України. Українці з подвійним громадянством, в тому числі жителі Криму, які отримали паспорти РФ, не зможуть оформити біометричний документ.
  • Хто не хоче залишати відбитки пальців, можна оформити паспорт без чіпу, так як є два варіанти документа: паспорт з чіпом (біометричний) і без чіпу.
  • Якщо раніше можна було вписати дані про дітей і вклеїти фото в закордонний паспорт, то в біометричний паспорт цього зробити не можна. На дитину доведеться оформляти окремий дитячий біометричний паспорт. Для неповнолітніх термін дії – 4 роки. Відбитки пальців будуть знімати з 12 років за згодою батьків.
  • Термін дії біометричних паспортів – 10 років, як у звичайного закордонного паспорта. Дітям видається на 4 роки.

 

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

219
58

Поділитися з друзями:

реклама