13 Грудня 2017 | 4626

Бібліотекар, волонтер з Кам’янця-Подільського потребує допомоги

Кам’янчанці, Наталії  Мрачковській, 1974 р.н., яка 25 років пропрацювала бібліотекарем у НВК №14, потрібна допомога.

dopomoga

Наталя хворіє на цукровий діабет важкої форми (1 тип) з 4-х років, має 2 групу інвалідності з дитинства. Ця хвороба підступна своїми ускладненнями, які прогресують.

З 2002 року хворіє на глаукому, має ниркову недостатність, дистрофічний артроз суглобів, ретинопатію, хронічний гастрит, полінейропатію, діабетичну мікро-макроангіопатію, з переважним ураженням судин сітківки очей, нирок та нижніх кінцівок і т.і.

З кожним роком жінці все важче боротись за життя і ця боротьба вимагає багато коштів на лікування.

У 2017р. Наталії встановили діагноз – тромбоз артерій нижніх кінцівок. Дороговартісне лікування та проведення 2-х операцій у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону результату, на жаль, не принесли.

16.11.2017 Наталії ампутували праву ногу (вище коліна).

Зараз вона потребую стороннього догляду. Становище ускладнюється тим, що її батьки- пенсіонери: мама, Томашевська Ніна Іванівна також інвалід 2 групи і також має цукровий діабет з масою ускладнень; батько, Томашевській В’ ячеслав Йосипович , має тромбоз центральної вени сітківки ока ,18.01.2017 року впав та отримав компресійний перелом попереку. Їм важко доглядати Наталю. Проживає родина на 5-му поверсі у будинку без ліфта, що унеможливлює доступ до вулиці і суспільного середовища.

Наталя завжди займала активну громадянську позицію,брала участь у волонтерському русі, а тепер сама потребує нашої допомоги.

Її мета – почати знову ходити та обходити себе самостійно. Для цього їй потрібні кошти на якісний імпортний протез і реабілітацію.

Давайте разом всі, хто знає Наталію Мрачковську, всі небайдужі до чужої біди люди, допоможемо їй у скрутну хвилину!

Приват банк 4731212701445974 Наталія Мрачковська

Телефон +380 (63) 550 13 83

dopomoga1

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама