6 Лютого 2017 | 2538

Без пафосу: кам’янчанин побував на молитовному сніданку у Трампа

Ось уже декілька днів поспіль всеукраїнські видання обговорюють зустріч Юлії Тимошенко з Дональдом Трампом на традиційному молитовному сніданку, який проходив 2 лютого у Вашингтоні. Ця подія наповнюється особливим пафосом з домішками конспірологічних теорій.

В той самий час, Валерій Каспров – молодіжний лідер із Кам’янця-Подільського, також побував на молитовному сніданку на запрошення сенаторів США.

kamyanchanyn tramp

Без зайвого пафосу він розповідає про критерії відбору учасників:

«Критерії прості – вони роблять ставку на молодь яка, згодом може взяти відповідальність за країну», – цитує Валерія Каспрова видання «Є».

На молитовному сніданку зібралось понад чотири тисячі учасників із 140 країн світу! З України до Вашингтона поїхало 50 осіб. В основному це народні депутати, політики, молоді лідери України.

«Я вперше був на такому заході. Атмосфера там була наповнена духовним піднесенням, єдністю, не вимушеністю, простотою, без всякого пафосу», – ділиться враженнями Валерій Каспров.

Разом із Національним молитовним сніданком у Вашингтоні українці проводять і свій, український сніданок.

kamyanchanyn tramp1

«Найбільше про що думається будучи тут, про Україну. Хочеться, щоби вмить все змінилось на краще, припинилась війна, настав добробут та процвітання. Але так не буває, потрібно багато і багато працювати. Тільки починаючи з любові до Бога, до ближнього та своєї землі, помноживши її на щоденну працю, нам вдасться подолати ті труднощі, які випали на долю нашого народу», – резюмує Валерій Каспров.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

21
1

Поділитися з друзями:

реклама