20 Листопада, 2019 | 547
PR

Бажасики, що здійснюють мрії дітей

Діти кожен день про щось мріють, тому вважаються найбільшими мрійниками. А також дуже полюбляють бавитися з різними іграшками. Тому можна поєднати ці дві дії. Щоб їхні бажання збувалися і їм було цікаво з кожним разом відкривати для себе навколишній світ, треба втілювати їх на яву. Мріючи дітки розвивають свою фантазію. І коли вони збуваються, малеча починає більше вірити в дива.

Ілон Маск — успішний бізнесмен, а також за сумісництвом мрійник, повторював, що треба мріяти, бо мрії збуваються, і він не знаю чому це так. Кожен з батьків хоче, щоб його дитина росла щасливою й талановитою, яка не буде обтяженою рамками та стереотипами, а вільна у своїх думках. На допомогу прийдуть веселі персонажі на ім’я Бажасики. Їх п’ятеро:
1. Друзяка.
2. Промінчик.
3. Красуня.
4. Мрійник.
5. Щасливчик.

Які ж особливості Бажасиків?

Перший Бажасик стане справжнім другом, бо він вирізняється вірністю, надійністю, завжди в доброму гуморі. Друзяка готовий підтримати у будь-якій ситуації та підняти настрій. Усі знають, що на нього можна покластися, і що він завжди вислухає та виручить. Допоможе дружньою порадою та обійме. Таким чином у нього повно друзів, які йому довіряють усе, а особливо — свої мрії.

Другий — життєрадісний Промінчик є великим мандрівником. Сонячний Бажасик дуже допитливий та розумний, бо багато подорожує разом зі своїми друзями. Він бачив чимало чудес, людей з різних культур, і тому має великий багаж знань. Легкий на підйом, завжди готовий до нових мандрів і пригод. Дізнатися більше про довколишній світ можна у нього. З радістю візьме вас з собою у подорож і здійснить ваші бажання.

Красуня є милою дівчинкою-Бажасиком. Гарна і привітна, любить усіх і все. Вона випромінює щастя і позитивні емоції. Полюбити якусь справу, Красуня із задоволенням допоможе та поділиться натхненням.

Мрійник — найменший з Бажасиків, але має найбільші мрії. Вигадник цікавих ідей. Мріє про велике майбутнє. Його цінують за те, що він є генератором захопливих ігор і допомагає реалізувати хотіння.

Останній — Щасливчик — це справжній везунчик. Успішний у будь-якому занятті. Тож якщо ви хочете, щоб вам таланило у всьому, звертайтеся до нього, і вам обов’язково пощастить. Але діло повинно бути добрим і сердечним, тоді Щасливчик вам у допомогу.

Бажаєте подружитися з такими чудовими іграшками, купуйте будь-який товар в магазині EVA та отримайте наліпку за кожні 50 грн у чеку. 5 наліпок дають змогу придбати Бажасика по акції 99,90 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: