22 Вересня 2017 | 478

Бадмінтон у Кам’янці: новий спортивний мейн-стрім, який потребує підтримки

Мабуть, вам доводилось бачити, як протягом серпня-вересня в центрі Кам’янця-Подільського на Європейській площі молодь грала у бадмінтон.

Якби не знала, що це Кам’янець – 100% подумала б, що це десь у Європі. Пишаюсь моїм рідним містом, – коментували користувачі Facebook-спільноти пряму трансляцію гри в бадмінтон з Європейської площі.

Волани яскравими світляками перелітали площу, і з кожним ударом азарт лише підвищувався. Все більше молоді долучалось до гри.

Ми просто прийшли на площу та запропонували молоді, яка відпочивала на лавочках, пограти у бадмінтон, – розказує Руслан Константінов. – На наступний день, коли я приніс ракетки, охочих стало набагато більше.

Дмитро Бойко та Руслан Константінов – ініціатори бадмінтонного руху в Кам’янці-Подільському.

І не лише бадмінтонного. Настільні ігри, теніс, кросмінтон, брейн-ринг, фотоквести, захоплюючі екскурсії – все це стало невід’ємною частиною молодіжного дозвілля в Кам’янці саме завдяки ініціативі громадських активістів, які на власному прикладі та ентузіазмі намагаються урізноманітнити дозвілля молоді, пропонуючи цікаву альтернативу.

Взагалі ми вже давно почали поширювати бадмінтон у нашому місті, – додає Дмитро Бойко. –Там, де відбуваються якісь заходи, завжди демонструємо цю гру. Це було неодноразово і на площі Польський Ринок, і у парках, і на фонтані, і на Соборні, під час різноманітних фестивалів та концертів.

Сьогодні тренування з бадмінтону проходять в спортивній залі по вулиці Драгоманова, 9 у понеділок, середу, четвер. Але це лише до жовтня. Тож ті, хто встиг захопитись цією грою, а серед них і автор цих рядків, змушені шукати новий зал для тренувань.

Дуже сподіваємось на підтримку мерії міста та керівників навчальних закладів, де є відповідні спортивні зали. Разом ми повинні дбати про розвиток молоді в Кам’янці-Подільському. А бадмінтон – чудова гра, яка годиться не лише для пікніків на природі, а є олімпійським видом спорту, у якому кам’янчани, за умов можливості тренування, можуть досягнути високих результатів.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама