5 Березня 2018 | 809

Аварійний будинок в центрі Старого міста у Кам’янці загрожує пішоходам

Уже не один рік міська влада Кам’янця-Подільського вирішує питання з приміщенням колишнього архіву в Старому місті.

Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що будинок руйнується, а вплинути на ситуацію у місті не мають можливості, адже він знаходиться в державній власності на балансі Кам’янець-Подільського національного університету в підпорядкуванні Міносвіти.

Уже більше десятиліття по кілька разів на рік ми звертаємося до різних інстанцій, в тому числі до вищого керівництва країни з проханням повернути приміщення в комунальну власність, – зазначив міський голова на своїй сторінці у Facebook. – Але результатів досі не маємо.

У зв’язку з аварійним станом будівлі, міський голова звернувся з проханням до пішоходів бути обережними на цій ділянці дороги.

Фото: Петро Ігнатьєв

Фото: Петро Ігнатьєв

реклама

Нагадаємо, що 28 лютого 2017 року на сесії міської ради депутати проголосували за те, щоб нежитлові будівлі за адресою площа Польський ринок, 14-16 місто безкоштовно  прийняло з державної у комунальну власність.

Зокрема зазначалось, що передача приміщень передбачає зобов’язання міської ради використовувати ці будівлі за цільовим призначенням, а саме для розміщення навчального закладу і підрозділів органу місцевого самоврядування та не відчужувати їх у приватну власність.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
12

Поділитися з друзями:

реклама