13 Вересня 2018 | 855

Археологічні розкопки у Кам’янці-Подільському охоронятимуть представники однієї з політичних сил

Представники Національно-визвольного руху «Правий Сектор» відреагували на звернення керівників археологічних розкопок у Кам’янці-Подільському з проханням допомогти в охороні території по вулиці Татарській, до якої щоночі навідуються мародери.

В результаті, розкоп побитий грабіжницькими ямами, стратиграфічні бровки пошкоджено, вкрадено частину матеріалу. Це повторюється щоночі. Ресурсів для нічної охорони території наша експедиція немає. Просимо усіх небайдужих долучитись до патрулювання ділянки у вечірній та нічний час, – зазначалось на сторінці археологів у Facebook.

Представники «Правого Сектору» поспілкувались з археологами та домовились про запровадження патрулювання археологічного розкопу по вулиці Татарській, 17.  З метою інформування громадськості про взяття ділянки під охорону було розклеєно попереджувальні наклейки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олександр Попов.

Охорона та патрулювання діючих археологічних розкопів у Старому місті представниками «Правого Сектору» у вечірній та нічний час з метою попередження дій вандалів та мародерів відбуватиметься на період розкопок, – зазначено у дописі.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: