28 Січня 2020 | 95

Аплікатори Ляпко

Здоровий спосіб життя сьогодні в моді. Для того щоб гарно виглядати багато людей намагаються правильно харчуватись, займатись спортом, зміцнювати своє здоров’я. Але темп життя сучасної людини настільки швидкий, що далеко не кожен може дозволити собі багато рухатися.

Як правильно та без особливих зусиль підтримувати організм в тонусі?

Хронічна втома, болі, психологічний дискомфорт – це наслідки малорухливого способу життя. Дуже часто такі проблеми перетворюються на захворювання, які важко піддаються лікуванню. Для того щоб підтримувати організм в тонусі та створити активний захист від різних захворювань було створено дієвий пристрій, який отримав назву аплікатор Ляпко.

Придбати аплікатори Ляпко можна тут https://www.medtechnika.com.ua/ua/. Компанія медтехніка пропонує унікальні масажери з якими ви назавжди забудете про болі в спині.

Як діють аплікатори Ляпко?

Аплікатори Ляпко – це різноманітні масажери у вигляді килимків, валиків, пластин та стрічок. На своїй поверхні вони мають голки. Голки виготовлені зі сплаву металів, які корисні для організму людини. Вони є абсолютно безпечними та торкаючись до шкіри її не пошкоджують. Голки мають пряму дію на певні точки, завдяки чому активується діяльність серцево-судинної системи. До хрящової тканини, а також м’язів починає надходити додатковий кисень Таким чином аплікатори Ляпко забезпечують миттєвий ефект, який ви відчуєте після першого ж застосування.

Правила користування масажерами

Для того щоб отримати максимальну користь від аплікаторів Ляпко потрібно дотримуватись кількох правил. Насамперед потрібно навчитись правильно лягати на килимок.  Вага тіла повинна буди рівномірно розділена по всьому килимку. Спочатку у вас можуть виникнути неприємні відчуття і потрібно бути до цього готовим. Але усе це в межах незначного поколювання та свербіння. Через деякий час неприємні відчуття поступово зникнуть та людина починає відчувати розслабленість та сонливість.

Як довго потрібно лежати на килимку?

Час використання аплікатора Ляпко залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Якщо ви страждаєте від головних болів, високого тиску та поганого сну – використовуйте аплікатор перед сном протягом 30 хвилин. Для тих хто має низький тиск, а також сонливість рекомендовано користуватись аплікатором протягом 10 хвилин до обіду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: