garazhnI vorota foto
15 Вересня, 2017 | 311

Аналіз цін на гаражні ворота від заводів Alutech, DoorHan, Ryterna, Hormann у Хмельницькому проводить brama-market.lviv.ua

Гаражні ворота від заводів Європи: основні моменти ціноутворення

Говорячи про секційні брами, слід одразу зазначити: вони різні! Кожен окремий виробник наділяє свою продукцію виключними властивостями. Так, безумовно, вони можуть співпадати, але задля того, аби обрати дійсно якісний товар, ви повинні ретельно вивчити усі необхідні моменти різниці. Адже саме від цих якостей і залежить їх ціна.

У нас на ресурсі ви завжди маєте змогу продивитися ціни і асортимент гаражних брам https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-garazhni-alutech-ryterna-wisniowski-hormann-doorhan

Порівнюємо ціни секційних конструкцій від європейських заводів

Почнемо з ціноутворення. Чим більший розмір має секційна брама, тим вищою ціною вона володітиме. До того ж, потрібно враховувати, що різні виробники пропонують різну вартість.

Для того, щоб склалося вірне враження, порівняємо ціни на найбільш популярні розміри декількох відомих європейських виробників.

Розміри (мм) Алютех Рітерна Херман Дорхан
2500х2000 462 € 605 € 592 € (2500 на 2125) 414  €
3000 на 2000 504€ 666 € 776 € (3250Х 2250) 468€
5000х2000 800 € 913 € 959 € (4000 на 2125) 856€

Звертаємо вашу увагу, що ціни вказані без врахування знижок. Курс євро прямим чином впливатиме на вартість секційної брами від ого чи іншого виробника.

ЦІКАВО ЗНАТИ!

Великий вплив на ціноутворення будуть мати технічні характеристики. Так, ворота з сендвіч-панелі з товщиною більше 45 мм є більш теплими, а тому їхня вартість буде відрізнятися. Торсійний механізм у якості балансування також має більшу перевагу, аніж пружини розтягнення, і тому надає полотну більшу цінність

Детальніше про технічну сторону

Поговоримо про те, які ключові моменти впливають на вартість секційних брам.

Сендвіч-панель. Вона не лише гарантує гаражному приміщенню захист від втрати тепла, але й також стає головним захисником: вона стійка до механічних пошкоджень, її нелегко зламати.

vorota z sendvIch-panelI

Механізм балансування. Торсійні пружини мають перевагу над пружинами розтягнення. Перші розраховані на 25 тисяч циклів роботи (4 цикли щоденно протягом 17 років). Другі володіють дещо меншим ресурсом: вони розраховані на 15 тисяч циклів підйому та опускання.

До того ж, наявність будь-якої системи з цих двох гарантує вам безпеку: механізм качання не дає стулці впасти у випадку розриву пружини або троса.

Матеріал фурнітури та направляючих. Підйомні ворота на гараж прослужать вам довше, якщо фурнітура та роликові направляючі будуть виготовлені з нержавіючої сталі. Також додатковий захист від впливу навколишнього середовища їм надаватиме оцинкована сталь.

Автоматика для гаражних воріт. Саме електричний двигун дозволяє керувати брамою будь-якого розміру дистанційно, використовуючи міні-пульт або власний смартфон. Ви можете обрати привод від будь-якого заводу, але ми рекомендуємо звернути увагу на італійські двигуни Faac, Came, Nice. Вони неодноразово доводили спроможність роботи навіть за екстремальних погодних умов.

Електроворота – це найбільш популярний тип гаражних брам на сьогодні.

Декор воріт. Вбудовані хвіртки і бокові двері, декоративні накладки і віконця різної форми: усі ці моменти також впливатимуть на остаточну вартість полотна.

Чому купити гаражні ворота саме у нас вигідно?

Наша фірма пропонує лояльні умови для співпраці:

– 5 років гарантії усім клієнтам;

– безкоштовну доставку;

– послуги монтажу та виїзду на заміри.

У наших офісах ви знайдете як секційні, так і рулонні ворота, вуличні конструкції, автоматику і шлагбауми.

ПРОПОЗИЦІЯ ТИЖНЯ від компанії «БРАМА МАРКЕТ» Львів: заощаджуйте разом з нами!

Купуйте з 15 до 22 вересня 2017 року гаражні ворота у комплекті з автоматикою – і отримуйте бонус 150 €!

garazhnI vorota tsIna

Поділитися: