18 Жовтня 2019 | 2376

Американці зацікавились ботанічним садом у Кам’янці-Подільському

До Кам’янця-Подільського з еколого-освітнім візитом завітала американська делегація від міжнародної екологічної організації «Корпус Землі». Основна мета приїзду – знайомство з Кам’янець-Подільським ботанічним садом, НПП «Подільські товтри», обмін досвідом і пошук нових ідей. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

– Ми включили ваше місто в свою програму перебування в Україні, щоб розпочати співпрацю з українськими ботанічними садами. Хочемо зрозуміти, в якому напрямку рухається ваш парк, які послуги надає і як планує розвиватися, – говорить Тоні Елісон. – Бо наша мета – обмін досвідом. І нам також потрібні нові ідеї.

Нагадаємо, що співпраця Кам’янця-Подільського із «Корпусом Землі» розпочалася минулого року, коли ботанічний сад Подільського державного аграрно-технічного університету взяв участь у 10-му Варшавському Міжнародному конгресі з питань освіти у ботанічних садах. Тут кам’янчани завдяки отриманому гранту презентували свої напрацювання в напрямку головної теми – «Приведення природи до міста».

Освітній конгрес це – велика подія, яку проводить Міжнародна рада ботанічних садів BGCI (Botanic Gardens Conservation International) раз у чотири роки у різних куточках світу, щоб об’єднати наукових співробітників ботанічних садів для обміну сучасним практичним досвідом. Тож отримані під час конгресу знання знайшли застосування у подальшій міжнародній співпраці.

Зустріч відбулася у залі Магдебурзького права Ратуші також за участю представників ректора ПДАТУ Володимира Іванишина та учасників семінару «Екологічна освіта та виховання», який проходить цими днями на базі «Подільських товтр» і в якому також візьме участь американська делегація. Крім того, в рамках екскурсійної програми гості з США відвідали Бакотський скельний монастир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: