15 Січня 2019 | 372

Акварелі Тетяни Павлик: зачерпніть ковток із «Криниці для спраглих»

– Давай поїдемо в Старе місто?

– Знову зробимо коло пошани навколо Ратуші, вип’ємо кави і додому?

– А давай зайдемо у Галерею мистецтв?

Ось так одного недільного ранку відбулось моє знайомство з акварелями художниці з Івано-Франківська Тетяни Павлик. До кінця січня в Галереї мистецтв діє виставка художниці «Криниця для спраглих».

Виставка презентує акварелі, які «різняться стилем, образною мовою і технікою, що є результатом творчих пошуків та експериментів, а також віддзеркаленням духовно-філософського осмислення буття», йдеться у анотації до виставки.

Художниця поступово наближається до спокою мелодії і молитви, тому серед її робіт так легко і затишно, вони лікують і ушляхетнюють душу, – краще просто і не скажеш. 

Кожна робота ніби закликає до уважного споглядання, адже тільки так можна осягнути її глибину, яка притягує, вириває зі звичного ритму життя.

Оригінальна техніка виконання додає роботам об’ємності, наповненості змістом, який, здається, от-от виллється через край полотна. Шалена енергетика.

Задумливі, заспокоєнні покидаємо Галерею мистецтв.

– Добре, що зайшли. А то весь час якась метушня, а тут ніби свіжий ковток…

Якщо ви раптом також захочете зачерпнути цілющої енергії із «Криниці для спраглих», у Галереї мистецтв також представлені роботи Наталії Лашко та її сина Іллі: вишивка соломкою, клаптикове шиття, які мають здатність дивувати і захоплювати знову і знову, навіть враховуючи, що бачиш їх вже далеко не вперше.

Отож приємних вражень та виходу із зони буденного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Євгенія Соловська
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: