25 Травня 2018 | 370

Актори «Лінку» змусили кам’янецького глядача переосмислити ціну бажань

24 травня народний аматорський театр-студія «Лінк» та його режисер Валерій Свереда представили на розсуд глядачів виставу «Станція» за однойменною п’єсою Олександра Вітра.

Три жінки, яких зіграли Вероніка Мелісова (Оля), Аліна Політико (нещасна наречена) та Наталія Янковська (власниця станції), потрапляють у дивне місце, де відбувається щось незвичайне: жодних потягів чи літаків тут немає, проте на станції виконуються усі бажання. І часто це далеко не те, про що жінки можуть сказати вголос.

Та вдосталь насолодившись бажаннями, героїні перестають отримувати радість від того, що дається так легко і не потребує жодних зусиль. Оманливий рай стає пасткою, вибратися з якої майже неможливо. Ось тут і починається найцікавіше!

Три дівчини на сцені змусили глядачів то затамовувати подих, то щиро сміятись, а у фіналі – замислитись, чим кожен з нас готовий пожертвувати заради  здійснення заповітного бажання.

Спектакль відбувся в рамках проекту «Avant Premier», що ставить за мету започаткування у Кам’янці-Подільському традиції театральних вечорів.

Щиро тішить, що театральне мистецтво у Кам’янці-Поділському піднімається на новий рівень, а разом з акторами та режисерами маємо змогу рости і ми, глядачі.

Тож дякуємо акторам за чудову гру, а режисеру – за можливість відірватись від буденних проблем та замислитись над ціною наших бажань.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
0

Поділитися з друзями:

реклама