5 Вересня 2019 | 305

Академічний симфонічний оркестр відкриває концертний сезон

27 вересня о 18.00 в міському Будинку культури Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії під керівництвом диригента Сунь Сюйн (Китай-США) та за участю солістки Юлії Ван (скрипка, Китай-Німеччина-Україна) подарує кам’янчанам перший концерт у новому сезоні.

Юлія Ван народилася 1996 року в м. Маріуполь. З шести років почала грати на скрипці. У 2007-му вступила до Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенко (клас Людмили Овчаренко). З 14 років вчиться в Музичній консерваторії в Ганновері (Німеччина), клас професора Кшиштофа Вегжіна (Krzysztof Wegrzyn). Юлія Ван – лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Україні, Росії, Болгарії та Молдові. Брала майстер-класи у знаменитої скрипальки Іди Гендель, а також у маестро Джона Стрітса. Юлія Ван стала стипендіатом фонду Ієгуді Менухіна «Live Music Now» в 2014 році.

Впродовж навчання часто виступала на концертах у містах України, Німеччини, Іспанії, Італії, Росії, Польщі, Франції та Голландії, в тому числі з Симфонічним оркестром Ганновера (Німеччина), Камерним оркестром Граубюнден (Швейцарія) і Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під керівництвом диригента Романа Кофмана (Україна).

У програмі концерту:

Л. Колодуб – українська карпатська рапсодія, 4 частина.

П.І. Чайковський – вальс з балету «Спляча красуня».

Хе Джаньхао, Чень Ган – концерт для скрипки з оркестром «Метелики».

Л.В. Бетховен – симфонія №5.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: