2 Травня 2017 | 330

Аеропорт у Хмельницькому залишився без держпідтримки до 2023 року

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». В результаті перевірки ревізори встановили, що не вжиття керівництвом підприємства заходів щодо продовження дії сертифікату аеродрому призвело до недоотримання доходів Підприємством за досліджуваний період щонайменше на суму 1,5млн гривень. Про це повідомляє «Поділля-центр» з посиланням на прес-службу відомства.

Читайте: Бути чи не бути аеропорту на Хмельниччині: слово за китайцями

«Варто зауважити, що відсутність сертифікату не дала можливості КП «Аеропорт Хмельницький» прийняти участь у Державній програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року, яка передбачає фінансову підтримку та розвиток Аеропортів України. Слід зазначити, що КП «Аеропорт Хмельницький» – єдиний аеропорт в Україні обласного рівня, який не приймає участь у вищевказаній Державній програмі розвитку аеропортів», – повідомляють у прес-службі відомства.

Востаннє керівноцтво КП «Аеропорт Хмельницький» звертались до Державної авіаційної служби України із заявкою щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому у лютому 2012 року. Про це йдеться у матеріалі Незалежного громадського порталу.

Державна авіаційна служба України листом від 7 березня 2012 року повідомила про відсутність підстав щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому через закінчення термінів дії сертифіката служби авіаційної безпеки, посвідчень придатності метеорологічного обладнання, посвідчень придатності світлосигнального обладнання, відсутності даних щодо перешкод на приаеродромній території.

«До теперішнього часу заявки до Державної авіаційної служби України щодо сертифікації аеродрому «Хмельницький» не надходили. При формуванні Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №944, Міністерство інфраструктури неодноразово зверталось до аеропорту «Хмельницький» та місцевої влади з метою отримання відповідних матеріалів та пропозицій, проте відповідь не надходила, що слугувало причиною відсутності аеропорту «Хмельницький» у Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року», – наголосили у відомстві.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: