16 Квітня 2019 | 548

«Аdjanta Dance Studio» – краща команда фестивалю «Black Dance Game»

14 квітня у Вінниці пройшов фестиваль нового формату «Black Dance Game».  Хореографічні колективи змагались у різних танцювальних напрямках та категоріях: хіп-хоп, вулична хореографія, контемпорарі.

Танцювальний колектив «Аdjanta Dance Studio» з Кам’янця-Подільського, який брав участь у фесті, повернувся з кількома нагородами та неймовірними емоціями. Колективу вдалось підкорити серця журі та здобути три перших та одне третє місце, а також  титул кращої команди чемпіонату. Є здобутки і у номінації «Соло контемпорарі»: два перших та одне друге місце.

Це був один з наймасштабніших виступів колективу: 4 автобуси, понад 200 учасників, багато з яких вперше поїхали на змагання без супроводу батьків.

Щастю немає меж, коли ти досягаєш результату. Наша улюблена команда, наші дорогі найкращі люди. Це була незабутня поїздка! Ми довго працювали і йшли до результату. Дякуємо кожному, хто був вчора з нами, і усім, хто вболівав за дітей усім серцем вдома. Усі величезні молодці!!! Кожен заслужив ці кубки! – йдеться на сторінці колективу у Facebook.

Читайте також:

Перемога і не одна: танцювальний колектив «Adjanta» повернувся зі змагань «Step Up»

Танцювальний колектив з Кам’янця-Подільського здобув перемогу на чемпіонаті «THE CHALLENDGE»
В «Караоке на Майдані» у Кам’янці-Подільському змагаються творчі колективи

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
1

Поділитися з друзями:

реклама