30 Грудня, 2018 | 646

5 секретів успішної фотосесії від дитячого фотографа Максима Мазура

Фотосесія – один з кращих та завжди актуальних подарунків. А ще це привід проявити фантазію, створити яскраві образи, відчути себе мало не зіркою, щоб згодом милуватись професійними світлинами.

Але фотосесії полюбляють переважно дорослі, а от для дітей це може виявитись справжнім стресом: стій тут, дивись в об’єктив, поверни голову. Саме тому фотографу так важливо знайти правильний підхід до малюка.

Як перетворити звичайну фотосесію на маленьке свято знає дитячий фотограф Максим Мазур.

З Максимом ми знайомі давно. Не раз доводилось працювати в різних жанрах та обставинах: репортажна та портретна фотозйомка, корпоративні заходи, весілля – результат завжди виправдовував найвищі очікування. Аж ось натрапили в Instagram на його дитячі фотосесії, які відверто здивували. Роботи відрізняються від традиційних дитячих фотографій: глибокі, вдумливі, хочеться знову і знову роздивлятись світлини, щоразу помічаючи нові відтінки емоцій.

Максим – батько двох дітей. Можливо, саме тому йому вдається так легко знайти підхід до дітей і роздивитись через об’єктив те, що зазвичай приховується від квапливих, неприскіпливих поглядів.

Навіть батьки зізнаються, що часом зовсім по-новому починають дивитись на малюка, немов фотограф привідкрив таємницю його часом задумливого погляду, стриманої посмішки чи вогників в очах.

Але для того, щоб фотосесія пройшла успішно, а фотографу вдалось по-справжньому розкрити вашу дитину, Максим Мазур радить батькам дотримуватись кількох простих правил.

  1. Запасіться терпінням. Ваш малюк може не одразу захотіти позувати фотографу, і його можна зрозуміти. Маленьку дитину лякає велика кількість незнайомих людей, нова обстановка.
  2. Не створюйте дитині додатковий стрес. Найпоширеніша помилка батьків в ситуації, коли дитина вередує і не хоче фотографуватися – це створення шуму з усіх боків, щоб привернути її увагу. Як правило, рідні починають кликати дитину в різні боки, гриміти всім, що під руку попадеться, свистіти, кричати, до того ж всі одночасно … В такій атмосфері маленьким дітям важко концентрувати увагу.
  3. Візьміть улюблені речі дитини, щоб відволікти її під час фотосесії від небажаних примх.
  4. Вибирайте для фотосесії правильний час, коли дитина сита і задоволена, ще не надто втомлена і не хоче спати. Зазвичай найбільш вдалі години 11-12 дня. В цей час дитина досить бадьора. Але звісно це індивідуальні питання, тому цей аспект при записі на дитячу фотозйомку все-таки потрібно передбачити саме батькам.
  5. Не змушуйте дитину позувати. Професійний фотограф сам допоможе дитині обрати правильну позу, спіймає потрібний кадр, дасть волю імпровізації.

Більше прикладів робіт Максима Мазура шукайте за посиланням в Instagram.

Контакти фотографа: тел.: 096 515 68 58

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: