12 Березня, 2018 | 912

5 причин від турагентства «Еxpress tour» потурбуватись про літню відпустку вже сьогодні

Здавалось би, яка там літня відпустка, якщо ви нещодавно купляли тюльпанчики до 8 Березня, а по квартирі й досі ходите у теплих шкарпетках? Ну а моря-океани у вас тільки у вигляді заставки на робочому столі комп`ютера.

Не поспішайте з висновками! Ми наведемо вам п`ять причин просто зараз піднятись з дивану й вирушити в туристичне агентство, щоб забронювати тур на літо.

1. Приваблива ціна.

Туристи з досвідом знають, що завдяки ранньому бронюванню можна з легкістю заощадити 10-15 % вартості путівки.

До прикладу, якщо забронюєте зараз відпочинок у серпні на сім`ю з трьох осіб (мама, тато та дитина) у пристойному турецькому готелі, то це задоволення обійдеться приблизно у 700-750 $.

Якщо ви відкладете цю справу довгий ящик, скажімо, до середини липня, то у розпал сезону таке задоволення коштуватиме вам уже в 800-950 $, а то й більше.

2. Великий вибір готелів.

Пам`ятайте: інформація про якісні готелі, що вражають своєю гостинністю, сервісом та відмінним співвідношенням ціна-якість переходить від одного задоволеного туриста до іншого та по секрету «здається» турагентами один одному.

Тож коли ви, захекані, прибіжите, щоб забронювати вподобаний готель, він може виявитись у «стопі», тобто у ньому не буде вільних номерів. І для чого вам такі прикрощі?

3. Великий вибір рейсів на відпочинок та з нього.

До прикладу, якщо ви плануєте вилетіти на відпочинок в Єгипет 16 липня, то у турагентстві зараз вам запропонують зо 3-4 рейси у різний час доби (ніч, ранок, обідня пора і т.д.), те саме – зі зворотнім напрямком.

Тобто заплативши за 7 днів, завдяки ранньому рейсу туди і пізньому – назад, ви можете виграти ще цілий день відпочинку на Червоному морі.

Однак, якщо купувати тур напередодні відпустки, на найвигідніших перельотах уже може не залишитись місць.

4. Можливість ретельно підготуватись до відпочинку.

Заздалегідь узгодити з колегами свою відсутність на роботі? Спокійно, без поспіху вибрати найприголомшливіший купальник у світі та сонцезахисні окуляри, як у голлівудської зірки? Зрештою, схуднути на 5 кілограм? У вас на все вистачить часу! Ніякої метушні.

5. І нарешті, знати, що влітку вас точно чекає відпочинок на морі – то ще те задоволення.

Нехай це рятує вас від поганого настрою, коли нагримав шеф чи «дістала» погана погода.

Переконали? Тоді з нетерпінням чекаємо на вас у туристичному агентстві «EXPRESS TOUR» за адресою м.Кам`янець-Подільський, пр.Грушевського, 46 («Олівець»), оф.101, або телефонуйте нам за номером 067 851 98 80.

Літо ближче, ніж вам здається.

Поділитися: