1 Лютого 2023 | 1904

На Хмельниччині судитимуть ділків, які незаконно вивозили чоловіків закордон

На Хмельниччині судитимуть учасників організованої групи, які підробляли COVID-сертифікати та документи для виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

За даними слідства, cпочатку ділки виготовляли підроблені COVID-сертифікати та довідки ПЛР-тестів. Так як жодного відношення до медицини вони не мали, то залучили до своєї діяльності лікарку, яка і вносила відповідну інформацію до баз даних, – йдеться на сайті Хмельницької обласної прокуратури.

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України один з них змінив «профіль» і налагодив «схему» перетину кордону чоловіками призовного віку, зокрема і виготовлення необхідних для цього документів. За таку «послугу» брав 4500 доларів США з однієї особи.

Під час спроби переправлення військовозобов’язаних за межі України – його затримано.

З-поміж інших інкримінованих статтей, йому висунуто обвинувачення за ч. 3 ст. 332 КК України – організація незаконного перетину державного кордону.

Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи за фактами підробки та збуту електронних сертифікатів про вакцинацію від гострої респіраторної інфекції COVID-19 (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
1

Поділитися з друзями:

реклама