18 Жовтня 2021 | 3724

20-річна кам’янчанка стала ТОП-фіналісткою «Міс Україна Всесвіт»

Юлія Семеніхіна з Кам’янця-Подільського стала ТОП-фіналісткою конкурсу «Міс Україна Всесвіт», який відбувся 15 жовтня у Києві.

Дівчина вважає себе абмітною, ерудованою та ініціативною.

«Я успішно навчаюся у двох провідних університетах міст Києва та Ізміру. Майбутній викладач турецької. Працюю в інвестиційному напрямку — залучаю іноземних партнерів для співпраці в українських проектах.

В минулому спортсменка, саме спорт загартував мій дух і характер, розвинув цілеспрямованість, терпимість та жагу до перемоги. Погоджуюсь з цитатою Румі, що: «Немає слова невдача — є слово результат», тому я не боюся ризикувати і демонструвати свою індивідуальність.

В майбутньому планую створити власний фонд допомоги хворим на рак, а конкурс — це ще один шанс заявити про свої наміри».

Суперсила Юлії в її наполегливості та працелюбності, в досягнені всіх поставлених цілей, як би важко і нереально це не звучало.

«Допомогаючи людям, я відчуваю, що знайшла своє покликання. Не гріє душу ніщо так сильно, як просте «дякую» з уст людини, тому стараюся допомогти усім і в усьому. Сьогодні зранку я притримала двері молодій матусі з коляскою, а вже ввечері допомогла вирішити серйозне питання по роботі з проєктом. Тому не тільки краса, а ще й доброта врятує світ. Доброта має стати трендом».

На запитання про рольову модель серед видатних жінок Юлія відповіла так:

«Кожна жінка єдина та неповторна, другої такої немає і не буде, а краса — всього лиш шанс, а не капітал. Мене вражають жінки нашої держави, які стали відомими на весь світ та назавжди закарбували свої імена у історію та пам’ять усього народу: поетеса Леся Українка, учасниця феміністичного руху Ольга Кобилянська, художниця Марія Приймаченко, науковиця Наталія Полонська, акторка Марія Крушельницька.

Ціную працю та внесок відомих жінок сьогодення: спортсменок, волонтерок, вчительок, лікарок, науковиць та особливо тих, хто віддав своє життя за свободу та мир нашої країни під час війни. Нереально перечислити всі імена, але хочеться висловити велике “дякую” мужності та старанню цих тендітних та водночас сильних леді».

Як повідомляють організатори, цього року в конкурсі змінилися критерії відбору учасниць. З претендентками проводили тривалі індивідуальні інтерв’ю і обирали фіналісток не лише звертаючи увагу на зовнішні дані – враховувалися характер, навички комунікації, здатність створення особистого бренду та інші якості.

Також була скасована система відбору дівчат на масштабних кастингах, формат змінився. Було запроваджено систему, засновану на глибоких інтерв’ю, які тривали іноді по дві години.

Після декількох дефіле були визначені ТОП-7 фіналісток. 20-річна кам’янчанка посіла 4 місце.

Переможницею конкурсу «Міс Україна Всесвіт» -2021 стала 27-річна Анна Неплях з міста Дніпро.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: