19 Листопада 2016 | 244

170 гривень штрафу за приниження гідності військового

Водій маршрутного автобуса «Хмельницький – Кам’янець-Подільський», номерний знак ВХ7028ВС рейс 499, відмовився везти учасника бойових дій, який повертався додому з військового госпіталю. Як повідомило виддання «Є», попри те, що в касі Хмельницького чоловік придбав білет по льготній ціні, водій мотивував відмову взяти пасажира тим, що у нього немає вільних місць, хоча в білеті було зазначено місце №6.

Як повідомив виданню старший державний інспектор відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління «Укртрансбезпеки» у Хмельницькій області Олег Вакалюк, у разі відмови у пільговому перевезенні складається адміністративний протокол на водія і на власника транспортного засобу. Обоє мають сплатити по 170 гривень штрафу. Але для цього потрібно, щоб людина  прийшла в управління «Укртрансбезпеки» і написала скаргу. Тоді інспектори знаходять маршрут, водія і можуть притягнути його до відповідальності».

Управління «Укртрансбезпеки» у Хмельницькій області розташоване за адресою: Хмельницький, вулиця Соборна 75, телефон (0 – 3822)65-27-10.

Раніше ми писали про водія маршрутки №10, якого звільнили через відмову у перевезенні учасника бойових дій.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
7

Поділитися з друзями:

реклама