9 Листопада 2016 | 147

15 тисяч гривень на реалізацію громадських проектів виділяє Британська Рада

Маєте давно вимріяний, цікавий, а головне корисний для громади проект? З’явився реальний шанс отримати 15 тисяч гривень на його реалізацію.

Громадська організація  «Кам’яний острів» підписала договір з Британської Радою в Україні, який дав змогу активістам провести у Кам’янці  ряд тренінгів за програмою «Активний громадянин». Після проходження тренінгу учасники матимуть змогу подати свої грантові проекти та отримати від Британської ради кошти на їх фінансування.

Як пояснила Vdalo.info представник ГО «Кам’яний острів» Тетяна Сметанюк, їх організація надає допомогу на всіх етапах підготовки проектів, а також під час звітування вже по факту отримання гранту, у разі успіху.

Довідка: програма «Активний громадянин» реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту: сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій. Саме вони, на думку Ради, мають бути рушіями реформ у своїх громадах.

Програма передбачає надання молодим активістам знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин на засадах рівності, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: