9 Жовтня 2018 | 2970

100 гектарі для сонячної енергії: поблизу Кам’янця-Подільського будують сучасну електростанцію

Кілька днів тому у мережі Facebook з’явились вражаючі фото сонячної електростанції поблизу села Панівці Кам’янець-Подільського району.

Замовником будівництва фотогальванічної електростанції є ПП «Подільськенерго», яке належить кіпрській «Matlomenius Holdings Ltd», кінцевими бенефіціарами якої є Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Між підприємством ПП «Подільськенерго» та Панівецькою сільською радою 12 вересня 2013 року було укладено договір на 49 років щодо оренди території площею 100 га.

Проект передбачає побудову на цій території сонячної електростанції потужністю близько 50,000 МВт.

Вартість сонячної електростанції оцінюється в 3,36 млрд грн.

Для реалізації проекту по будівництву сонячної електростанції залучено ряд західних інвесторів, зокрема  компанію «RECOM», одного з Європейських лідерів у даній галузі, та компанію з США – «RENEWABLE ASSETS».

Проектні роботи проводила компанія «Kness Construction».

Цей проект фотогальванічної електростанції є одним з найбільш потужних проектів на території Хмельницької області у сфері нетрадиційних джерел енергії (використання енергії сонця). Початок будівництва розпочато у квітні 2018 року і наданий момент збудовано значна частина секції.

У квітні цього року з’явилась інформація, що кіпрська компанія «Wiltan Enterprises Limited», підконтрольна «VR Global Partners» і пов’язана з «VR Capital Group» подала заявку в Антимонопольний комітет України (АМКУ) на придбання у партнерів інвестгрупи «ICU» Макара Пасенюка і Костянтина Стеценко 50% кіпрської «Matlomenius Holdings Ltd», якій належить приватне підприємство «Подільскенерго».

Фото: Ірина Пустиннікова (Blacky Kamienczanka)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

42
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: